I Ustrońska Noc Muzeów

Już 11 maja zapraszamy na I Ustrońską Noc Muzeów. Z największą radością informujemy, iż wraz z Muzeum Magicznego Realizmu Ochorowiczówką przygotowaliśmy dla naszych Gości wspaniałą atrakcję – wystawę malarstwa KLASYKA POLSKIEJ AWANGARDY PO 1945 r. Ekspozycję będzie można obejrzeć tylko tego dnia w godz. 18:00 – 22:00. Uwaga: wystawa będzie podzielona. Część prac udostępnimy w Muzeum Ustrońskim, a część w Ochorowiczówce. Wstęp oczywiście WOLNY! Jednocześnie podkreślamy, iż w I Ustrońskiej Nocy Muzeów udział wezmą również: Muzeum „Zbiory Marii Skalickiej”, Miejska Biblioteka Publiczna w Ustroniu, Galeria na Rynku oraz Muzeum Motocykli Zabytkowych „Rdzawe Diamenty”. Będzie się działo! Serdecznie zapraszamy. Naprawdę warto! Więcej szczegółów wkrótce:)